12 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcileri Çözüm Üretemiyor!

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri yapılan şikayetleri dikkate almıyor. Müşteri hizmetlerini her arayışımda en az 20 dk telefon görüşmesi yapmamıza rağmen çözüm üretilmiyor.

Buraya yazılan şikayetleri de dikkate alıp aranmıyorum bile. Mail de bizi arayın diyor. Sizi aradığımızda sorunumuz çözülse arardık 20 dk boşa vakit harcamak istemiyorum çözüm istiyorum ses kayıtlarımın dinlenmesini istiyorum.

Ne zamandır kartsız mağdur oldum. Mail ile dönüş yapmayınız. Konuyu çözecek biriyle görüşmek istiyorum.

Erhan 51 Okunma

Cevaplar

  • Erhan17 Eylül 2013

    Gerçekten ilgisiz bir müşteri hizmetleri var . Çözüme odaklı konuşmak yerine çözümsüz standart cevaplar veriliyor 10 gündür kartsız kaldım teşekkürler Yapı kredi

  • Erhan12 Eylül 2013

    Sizin için buradayız linkinden şikayet yazmak için kartımın elimde olması lazım.Lütfen daha aktif çözümler üretmek için arayınız görüşelim ilgisiz kalmayınız.Ayın 8'inde iptal ve yeni kart talebinde bulunmama rağmen dün görüştüğüm müşteri temsilciniz böyle bir talebiniz olamamıştır dedi. Ben ses kayıtlarının dinlenip mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Tüketici hakem heyetine başvuru yapmak zorunda kalacağım bu gidişle çözüm odaklı değil sallama iş yaparak baştan savıyorsunuz. Sorun çözmek isteyen firma standart cevaplarla zaman kaybettirmez. Müşterisinin problemini çözer kaç gündür nakit harcama yapıyorum bu gidişle kartı zaten gelmeden kapatacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön