Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerinin Tutumu.

Esat D. |

Adı geçen banka bana hem SMS hem de e-mail yolu ile feragatname göndermiş ben de müşteri hizmetlerini aradığımda 444 0 444'den aramadınız oradan arayın ben oradan arıyorum dememe rağmen ısrarla aramadınız diyerek beni yalancı konuma düşürüp sonrasında biz buradan bu sorunu çözemeyiz diyerek beni başka bir servise yönlendirerek başından savdı. Orada karşıma çıkan H. ismindeki kişinin biz bu sorun ile ilgilenmiyoruz tekrar aynı yerin arayın diyerek oraya yönlendirmesi sonra karşıma çıkan F. ismindeki kişinin beni tekrar H. olan kişiye yönlendirmesinden sıkıldım. Sonuçta bende ben pinpon topu değilim ne yapmak istiyorsunuz? Bana hem SMS ile hem de e-maille ulaşıyorsunuz. Ben neden size ulaşamıyorum?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esat D.
  25 Aralık
  18:37

  Klasik cevap tam bu bankaya göre bir tane şikayete farklı cevap vermiş mi acaba bu banka

 • 25 Aralık
  09:16

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.