15 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor.

4 Ocak 2014 günü saat 12:04 civarında 129.08 TL'lik alışverişimi paro puandan çekilmesini istememe rağmen Yapı Kredi pos makinasından şifresiz çekim yaptılar. Cep telefonuma bilgilendirme geldi bilginiz dışında ise 4440444 numaralı telefonu aramamla ilgili. 4440444 telefonunu satış iptali için aradım, 2 farklı şubeye çözüm için gittim, şubeden telefon bankacılığınızı en az 2 kez daha aradım, şubeden genel müdürlüğünüze fax çektirdim, internet üzerinden "SİZİN İÇİN BURADAYIZ" dan 5 Ocak 2014 de sorunu anlatan bilgilendirme gönderdim ve geri dönüş daha olmadı. Aradan 11 gün geçmesine rağmen bir çözüme ulaşılamadı. Satış iptali belgesi verilmesine ve size gönderilmesine rağmen gözükmemektedir.

Zafer 93 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 18 Şubat 2014

    Türkiye Bankalar Birliğinin http://www.tbb.org.tr/tr/tuketiciler-icin/bireysel-musteri-hakem-heyeti/basvuru-bilgileri/93 adresine göre Kredi Kartları ile ilgili şikayetlerde cevap süresi 20 gün olmasına rağmen fax gönderiminden yaklaşık 30 gün geçmesine ve harcama itirazının işleme konmasından 20 gün geçmesine rağmen incelemelerin devam ettiğini bankayı arayarak öğrenmiş bulunmaktayım. Müşteri hizmetlerini aradığımda cep süresine 1 hafta içinde netleşeceğini söyleyen, 45-120 gün sürebilir diyen, 45 gün diyen, 40 gün diyen farklı kişilerle görüştüm. Daha ne kadar bekletileceğim?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön