Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Yüksel E. |

Yapı Kredi Bankasının müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz. Eşimin kredi kartından yapılan harcamaları hesap bildirim cetvelini ayrıntılı göndermedikleri için göremiyoruz. Sadece güncel borcu bildiren bir e-mail geliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda, kayıttan tuşlarla yönlendirme yapılıyor yine güncel miktar kayıttan bildirilip telefon kapatılıyor.

Müşteri hizmetleri ile görüştürülmediğimiz için ayrıntılı hesap özeti gönderin diyemiyoruz. Gönderdikleri e-mailler hata verip açmıyor ama bunu da anlatabileceğimiz bir muhatap bulamıyoruz. Kredi kartımızdan haberimiz olmadan harcama yapılsa ayrıntı görmediğimiz için haberdar olamıyoruz. Müşteri hizmetleri çok kötü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  09:49

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.