03 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Muhatap Dahi Olmuyor!

Bugüne kadar konuyla ilgili kaç kez taraflarına yazdım, şube, genel müdürlük ve müşteri hizmetleriyle görüştüm. Sorunu çözmedikleri gibi, ilgilenmediler ve tarafıma bilgi dahi vermediler. Hesabımdan işletim ücreti olarak 50 tl kestiler. Taraflarıyla görüştüm, hesabımdan 2 otomatik ödeme talimatı vermem halinde kartıma 50 tl lik puan yükleyeceklerini söylediler.

Dediklerini yapmama rağmen üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen henüz yükleme gerçekleşmedi. Gerekli işlemi yapmalarını ve tarafıma konuyla ilgili ivedilikle bilgi vermelerini rica
ederim.

Hüseyin 28 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 07 Mayıs 2013

    3 Nisan 2013 tarihli şikayetime istinaden Yapı Kredi bankasının 11 Nisan 2013 tarihinde aşağıdaki mesajı şikayetvar. com'da yayınlanmıştır: Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www. yapikredi. com. trinternet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. 4 ncü kez olmak üzere tekrar sıkıntımı dile getirdim bankaya; ne geri dönüş var ne de verdikleri sözü yerine getiriyorlar. Banka müşterilerine hiç önem vermiyor bunu anladım!

  • Hüseyin 11 Nisan 2013

    umarım ilgilenirler ve bana konu hakkında telefonla bilgi verirler... internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. diyorlar ya o kısımdan kendilerine 4-5 kez yazdım, tarafıma ne yazılı ne de sözlü geri dönüş ve cevap verilmedi ne yazık ki!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön