21 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Moral Destek Poliçesi Sorunu.

14/10/2015 tarihinde ihtiyaç kredisi kullanmıştım. Kullandığım sırada farkında olmadan bana "Moral Destek Sigortası " yaptırılmış. Bunu sigorta bitiminde telefonuma gelen SMS ve mail sonucunda fark ettim. Bankaya gidip iptal dilekçesi yazarak iptal ettirdim. Ancak telefonuma ve mailime hala bununla ilgili mail geliyor. İptal etmeme rağmen hesabımdan 72 TL tahsil edilecektir denilmektedir. İptal edilmediğini anlamış oluyorum bu durumda. Mail metni aşağıdadır.

" 0***** nolu Moral Destek poliçenizin vadesi 14/10/2016 tarihinde dolmuştur. Yenileme için poliçe primi yaklaşık 72.00 TL'dir. Güvencenizin devamı için yenileme işleminizi tüm Yapı Kredi şubelerimizden yapabilirsiniz. "

Yaşar 855 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön