23 Eylül 2014

Yapı Kredi Bankası MKK İşlem Ücreti Alıyor.

Yapı Kredi Bankası ile çalışmış olduğum firmanın anlaşması ile maaş hesabım bu bankaya aktarıldı. Yıllardır maaş hesabı olduğu için banka herhangi bir işlem ücreti kesmiyordu. Son iki aydır MKK diye bir ücret uydurdular. Telefon ile bu ücretin ne olduğunu sorduğumda çalışan hesap ücreti dediler. Bende iptal ettirdim ama bir ay sonra yeniden bu ücreti tahsil ettiler. Artık sıkıcı bir durum olmaya başladı bu durum. Bankaların bu haksız kazançlarına bir anlam veremiyorum. Kesilen ücretler fazla değil ama haksız yere almalarını açıkçası sindiremiyorum.

M.alper 465 Okunma

Cevaplar

  • M.alper25 Eylül 2014

    Yapıkredi bana iki mail atmış birinde 01/06/2011 tarihinde MKK ücretlere zam yaptı diye Nisan 2012 den beri müşterilerden ücret tahsil ediyormuş. Diğerinde de 29/06/2011 tarihinde MKK zam yapmış o yüzden Ağustos 2012 den beri müşterilerden ücret aldıklarını yazmışlar. Hangisi doğru bilmiyorum ama bu ücreti benden son iki aydır kesiyorlar ve bu ücreti çalışan hesap diye tanımladıkları otomatik fon alan bir hesabım olduğu için aldıklarını söylediler. Ben bu hesap özelliğini kapatmama rağmen bu ücreti almaya devam ediyorlar. Daha neyi ne zaman yaptıklarını bilmeden sürekli bir bahane ile bu ücreti kesecekler sanıyorum. Haksız kazanca devam. Kaldı ki maaş hesabı olduğu için hiç bir ücret almamayı kendileri taahhüt ettiler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön