19 Eylül 2015

Yapı Kredi Bankası Mevduat Hesabını Açık Bırakıp Oradan Habersizce Para Çekmesi!

Bankaların masraf alması gayet normal bir şeyken 20 yıldır kullandığım kurumsal bir bankanın kendine yakışmayacak bir şekilde haksızlık yapıp bana alışveriş tahahütü verdirip masraf alınmayacağını belirterek mevduat hesabı açık bırakarak ve Haziran'da keseceğiz haberin olsun" temalı bildirimde bulunmayarak 60 TL gibi altı aylık ücret kesmesi

bu çakallığı müşteri temsilcisinin bilerek yardımcı olmamasından dolayı hafta içi gidip 20 yıllık banka hesabımı kapatacağım banka işi güven işi ama buradaki yanıltma bu güveni maalesef bitirdi. Çalışacağınız bankayı iyi seçin.

Cemal 274 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Eylül 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön