23 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Meşe Paketi Üyeliğim Olduğu Halde Hesabımdan Para Kesiyor!

Yapı Kredi Bankası'da vadesiz hesabım var. Ayrıca kredi kartı ve kredi kullanıyorum. Bankadan 2011 yılında Meşe Paketine üye oldum. Karşılığında kredi kartı aidatı ve hesap işletim ücretlerinden muaf olacağım söylendi. Çokta mantıklı geldi. Ama öyle olmadı. 2011 yılından beri hesabımdan ve kredi kartımdan üyelik ücretleri aynen alındı ve bunun yanında ekstra yılda 2 defa Meşe paketi üyeliği ödedim.

Tüm itiraz girişimlerim sonuçsuz kalmış olup Meşe Paketi üyeliğimide iptal edemedim. En son çare bütün kredi kartları ve hesaplarımı kapattırmayı düşünüyorum. Hesap kapama işlemlerimden önce Yapı Kredi Bankası'nın hesabımdan kesilen bütün paraların incelenip geri iade edilmesini arz ediyorum.

Yakup 307 Okunma

Cevaplar

  • Yakup 29 Mart 2013

    Şikayetim hiç bir şekilde çözüme ulaşmamış olup şamsımdan haksız para kesilmektedir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1702470 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön