Yapı Kredi Bankası Meşe Paketi!

Mustafa İlker Ö. |

Yapı Kredi Bankası Kayseri Talas şubesinden çekmiş olduğum kredi için açılan hesaba bana bilgi verilmeden, müzakere edilmeden Meşe Paketi diye bankacılık ürünü tanımlamış. Kredinin Mart taksitini EFT ile yatırmıştım o paradan bu bahsi geçen meşe paketinin yıllık ücretini tahsil etmiş dolayısıyla kredi ödenmemiş şimdi benden ödemiş olduğum krediyi tekrar istiyor.

Bankayla hem müşteri hizmetlerinden hem de şubeden görüştüm bu konuyu bir türlü aşamıyoruz. En son müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı oluşturdum şimdi beklemedeyim. Eğer olumsuz sonuçlanırsa hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Ş. Ek Hesap

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa İlker Ö.
  30 Mart
  14:21

  Günlerdir bununla uğraşıyorum denemediğim kanal kalmadı ama sizden bir dönüş yok zaten mahkemeye gideceğim buradan yazayım da herkes bilsin istedim

 • 30 Mart
  09:09

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.