04 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası Masraf Almak İçin Senetleri Erken Protesto Ediyor.

Küçükyalı'da bulunan şubedeki senetleri daha sık çalıştığımız Düzce şubesine getirtmek istediğimizde "o prosedür bizim için daha uzun olur, siz buradan ödeme yaptıkça senedi isteriz" dediler, kabul ettik. Bugün şubede "Daha vakit var" demelerine rağmen 45 dk sonra sıram gelince Küçükyalı şubesinin kar nedeniyle protestoya gidecek senetleri erken yolladığını söylediler.

Yapı Kredi Bankası kefil imzası da var diye fazladan noter parası alınıyor, protestolu senetten. (162 TL) Yani riskiniz azsa daha çok ceza.
Yapı Kredi Bankası vapur kaptanlığına soyunup hava şartları nedeniyle senetlerinizi erken protesto edip ceza ödemenize ve sicilinize işlenmesine neden olabilir.
Senet No.: 925******.

Onur 392 Okunma

Cevaplar

 • Onur12 Mart 2015

  Bahsi geçen çözüm mailinde Yapı Kredi yaptıklarının objektif ve geçerli olduğunu iddia ediyor. Başarılı ve nispeten ahlak sahibi alternatifleri varken kimsenin bu "Kafamıza göre bankacılık" anlayışına muhtaç kalmamasını diliyorum. Yine de Yapı Kredi ile çalışıyorsanız yağmur kar falan yağınca ödemelerinizi erken yapın da hazineleri para işletsin.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 12/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Onur05 Mart 2015

  Tarafıma e-mail ulaşmadı. Şikayetimin uzun süre yayına yayına alınmaması da dikkat çekici.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 04/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön