08 Temmuz 2016

Yapı Kredi Bankası Maltepe Şubesi Hakkında!

Öncelikle kimseyi suçlamak istemiyorum. Hepimiz insanız doğal olarak bir hata veya ardı ardına gelen hatalar yapabilme vasfına sahibiz. Bugün yaşadığım problemden önce iki kere daha buna benzer sorunlar yaşadım. Bu problemler başka bir banka şubesiyle de yaşanabilirdi, lakin aktif kredi kartı kullanıcısıyım. Nedenini bilmiyorum tüm yaşadığım sorunlarda Yapı Kredi Bankası'nın Maltepe şubesinde oldu.

Yazımın başında da belirtiğim gibi bir şikayetim yok, olmamasının sebebi Yapı Kredi'nin ülkemize ilk para çekme makinelerini (Atm) getirdiği vakit üniversite öğretmenimin katkıları olduğu için. Çözümlenmesi gereken sorunlarımdan açıklıyorum;
- Konut kirası yatırdığımda fiş istememe rağmen fiş alamamam.
- Yıllardır babamın çalıştığı bir banka olarak komik ve yetersiz bir kredi önerisinde bulunulması.
- Bugün tekrar konut kirası yatırdığımda para üstünü alamamam.

Cevik 783 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön