13 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Mahkeme Kararına Uymuyor!

06.01.2014 tarihinde 2215565 numaralı şikayetime istinaden tüketici hakem heyeti aracılığı ile açılan dava 10.10.2014 tarihinde kredi dosya masrafının tarafıma iadesi mahkeme kararı evrakları ile sunuldu.

Yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen yapı kredi ne bir bilgilendirme ne bir açıklama nede bir geri bildirim yapmadı şube genel merkezden ödenecek diyor genel merkez cevap veremiyor. Site aracılığı ile 06.01.2014 tarihinde yaptığım şikayete istinaden tarafıma mail gönderiliyor ve mahkeme kararını vermiş oldukları faks numarasına fakslamam söyleniyor fakslandı ama sanırım 5 ay daha oyalama taktiği ile bekletilmek isteniyor, eğer en kısa zamanda ödemem yapılmaz ise adli yollara başvuracağım.

Ercan 122 Okunma

Cevaplar

  • Ercan17 Şubat 2014

    Herzaman aynı cevaplar herzaman aynı oyalama taktikleri müşterimize mail yolu ile bilgilendirme yapıldı açıklamaları ama gelen saçma,sonuç içermeyen bilgi vermeyen bir mail.Yaklaşık 4 aydır bir bilgilendirme bir sonuç bir açıklama bir uygulama görmek istiyorum ama maleseffff.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön