03 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Mağdur Oldum!

Yapı ve Kredi bankası play cart 2*****6 nolu müşterisiyim. esnaf esnaf dolaşan caddelerde sokaklarda gezen banka personelleri kredi kartları vermek için müşterilerine kredi kartı aidatlarının kesinlikle alınmaması konusunda müşterilerini yanıltma politikası izlemektedir. hesap özetim de sözde üyelik ücreti adı altında yapılan kesinti sonucunda bankayı arayıp iadesi konusunda talebim oldu.

Fakat banka kabul etmedi. buna istinaden iptalini istedim ve kartımı kırmamı istedi. şubeye gidip tüm borcumu çıkarıp ödedikten sonra iptalini istedim dekontu aldım. bir sonraki ay tekrar 10 TL'lik bir hesap çıktı.

Yücel 78 Okunma

Cevaplar

  • Yücel16 Nisan 2013

    Bugün 16 nisan halen irtibat kurulamadı. yapı kredi bankası böyle küçük inceleme yapamıyor mu?..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön