25 Temmuz 2014

Yapı Kredi Bankası Mağdur Etti.

Yapı Kredi Bankası kredi kartımın borcu var ve sürekli olarak faiz işliyor. haftalardır hesap hareketlerimi öğrenmeye çalışmama rağmen ne şubeden ne de telefondan ele avuca gelir bir bilgiye ulaşabilmiş değilim. Sürekli birbirlerine yönlendiriyorlar. Şubeden telefon bankacılığına, telefon bankacılığından şubeye,...
Halbuki, banka tarafından haftada en az 2 defa borcumu ödemem gerektiğine dair telefon alıyorum.
Lütfen biri bana 340 TL civarındaki borcumun nerden geldiğini kanıtlasın artık..
2013'ün sonunda hesabımı ve kredi kartımı kapattırdığımda herhangi bir borcum yoktu; şimdi bu borç bir anda nasıl ortaya çıktı?
Niye kimse bana hesap hareketlerini düzgün bir şekilde veremiyor?

İsmet 302 Okunma

Cevaplar

  • İsmet 05 Ağustos 2014

    Aklımda 5-6 ay sonra tekrar borç çıkaracaklar mı, çıkarırlarsa borcun sebebini öğrenebilecekmiyim gibi sorular varken bu bankayı hiç de olumlu değerlendiremem. İnşallah bir daha bu banka ile çalışmak zorunda kalmam.

  • İsmet 27 Temmuz 2014

    Mail ile bilgi verildi. Gelen bilgi şu: 4506 34** **** 3575 nolu kredi kartınız talebiniz doğrultusunda 25/11/2013 tarihinde kullanıma kapatılmıştır. Kredi kartınıza 04/11/2014 tarihinde yapılan 1.558,51 TL ödeme ile toplam borç bakiyenizin ödenmiş olduğu belirlenmiştir. Ancak 05/11/2013 tarihinde ALLİANZ YE BES KATKIBEŞİKTAŞ/İSTA adlı firmadan 160,00 TL 2 adet harcama yansıdığı tespit edilmiştir. 04/11/2014'DE GİŞEDE GEÇEN BİR DİYALOG: - Bu parayı yatırınca Tüm borcum ödenmiş mi oluyor? -- Evet, herhangi bir borcunuz kalmıyor. - Hesabım kapanacak mı? -- Evet, kapatma talebinizi sisteme girdim. En ufak bir borcum olduğunda mesajlarla, aramalarla iletişime geçen, herzaman krediye ihtiyacım olabileceğini düşünerek beni bilgilendiren, kart limitimle yakından ilgilenen ve yükseltmek isteyen düşünceli bankanız malesef bu konuda hiç de duyarlı değilmiş. Kart borcumun tamamını ödemiş ve hesap+kredikartı kapatma talimatı vermiş olmama rağmen kredikartımdan Bireysel Emeklilik(üstelik YK Emeklilik, yani sizin bankanızın) ödemesi yapılmış. Bundan da haberdar edilmediğim gibi sebebini de zor öğrenebildim. Duyarlılığınızı biraz da müşterileriniz lehine geliştirirseniz sevinirim. 2014'ün ikinci çeyreğindeki karınızı ilk çeyrektekine göre %17 arttırmışsınız, allah daha çok versin de neredeyse kasıtlı olarak böyle işlemler yaptığınızı düşüneceğim.. İyi Çalışmalar..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön