Yapı Kredi Bankası Maaşıma Bloke Konuldu!

Evren Y. |

Yapı Kredi Bankası maaşlı müşterisiyim maaş hesabım Yapı Kredi Bankası İstanbul Fatih şubesine bağlıdır. 31 Aralık 2015 günü maaş hesabıma çalıştığım firma tarafından 1370 TL maaş ödemesi yapılmış fakat şubeden mi genel müdürlükten mi otomatik mi konuldu bilemiyorum hesabıma bloke konulmuş, hiçbir işlem yapamıyorum, zaten maaşımın 4/1 hacizli üstüne bir de bu işleme maruz bırakılmam kabul edilemez. Yeni doğan çocuğum var faturalarımı ödeyemiyorum tamamıyla mağdur durumdayım. Fatih şubesi bilgi vermediği gibi ilgilenmiyor bile genel müdürlük şubenizle görüşün diyor hiçbir yasal dayanağı olmayan bu blokenin derhal kaldırılmasını talep ederim aksi halde yasal yollarla hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  09:59

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.