06 Ağustos 2015

Yapı Kredi Bankası Maaş Müşterisine Kredi Vermiyor.

Yapı Kredi Bankası maaş hesabıma düzenli olarak maaş yatmakta. Kredi ve kredi kartı başvurularında sürekli olumsuz olarak geri dönmekte. KBB Puanım ve diğer banka ödemelerinde de bir sıkıntı yok. Bu bankanın personel açısından düzensiz ve ilgisiz olduğu kanısındayım.

Gökhan 315 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan11 Ağustos 2015

  Yapı Kredi Bankası'nın konuyla ilgili bilgilendirme maili, kredi başvurularında geri dönüş yapılan otomatik mesajdan ibaret. Bu Bilgilendirmeyi kabul etmiyorum. Bilgilendirmeyi telefonda yapılmasını talep etmekteyim! İhtiyaç olmadığı zaman telefonlarımızı sürekli rahatsız etmeyi en iyi sizler bilirsiniz!

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Ağustos 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 11/08/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Gökhan11 Ağustos 2015

  Yapı Kredi Bankası, yapmış olduğum şikayeti bile dikkate almadı. Nasıl müşteri memnuniyeti bu?

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön