29 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Maaş Müşterisinden Yıllık Kart Aidatı Aldılar...

Ben bankanızın maaş müşterisiyim. Hesap kartı dışında bilgim olmadan gönderilen kredi kartını avantajları nedeni ile kabul ettim. Bankanın şubesine kartım ile gittiğimde ben maaş müşterisi olduğum için yıllık aidat alınmayacağı söylendi.

Verilen şube bilgisine istinaden 87 TL yıllık ödeme gelmiştir. Hesap kesim tarihim gelmiştir ve ben bu ödemeyi gerçekleştirmeyeceğim. Acil olarak şikayetimle beraber 87 TL'nin geri çekilmesini istiyorum. Dönüş beklemekteyim.

Beyhan 251 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön