11 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Maaş Müşterisinden Kart Aidatı Alıyor.

Yapı Kredi Bankası 03600*** müşteri no'lu maaş müşterisiyim. Aynı zamanda yaklaşık 7 yıldır World card kullanıyorum. Kredi kartımdan yıllık üyelik ücreti kesildi, müşteri hizmetleri iade edemeyiz şeklinde cevap verdi. Haksız yere alınan bu ücretin iadesini talep ediyorum. Aksi halde kredi kartımı kapattırıp hakkımı Tüketici Mahkemesinde arayacağımı bilgilerinize arz ederim.

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

  • Ahmet 11 Temmuz 2015

    İlçe milli eğitim müdürlüğü ile bankanız arasında mayıs ayında yapılan maaş promosyon anlaşmasına göre hiçbir ücret kesemezsiniz. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön