30 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Maaş Hesabından Para Kesintisi!

Kullanmış olduğum maaş hesabından 40 TL üzerinde bir para yıllık kullanım ücreti olarak kesildi. 12 Ocak tarihinde itirazda bulundum. 1 hafta içerisinde aranacağım söylenmesine rağmen, kimse tarafından aranmadım.

Tekrar bankayı aradığımda '' Bu hafta içerisinde itirazınız sonuçlanacak ve aranacaksınız. '' cevabı aldım. Ama tabi ki kimse aramadı. Tekrar aradığımda da şikayetinizi göremiyorum gibilerin den bir cevap aldım. Aynı ciddiyetsizliği ve farklı farklı cevapları 60 TL kredi kartı kesintisinde yapan Yapı Kredi Bankas ile bir daha çalışmamak gerekiyormuş demek!

Serkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 04 Şubat 2014

    Yapı Kredi benim için bitmiştir. Kredi kartı borcumu ödeyip komple kapatıyorum. Kredi ödemem de bittikten sonra en ufak bir hizmet için bile tercih etmeyeceğim

  • Serkan 31 Ocak 2014

    Müşteri yetkililerinizin ciddiyetsizliği ve telefon görüşme kayıtı ile ilgili olan şikayetlerimden hiç bir şekilde bahsedilmemiş. Sıradan kayıtlı bir mesaj göndermekle yetinmişsiniz. Haklısınız herkesten 40 TL keserken yeterli ilgiyi gösterirsiniz ama cevap ve şikayet takibiniz bu kadar yetersiz. Acaba kaç kişiden bu şekilde para kesiyorsunuz?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2266925 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön