11 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Maaş Hesabımdan İşletim Ücreti Kesti.

Öncelikle ben Yapı Kredi Bankası'nın ödemelerin zamanında yapan, kredi kartlarını aktif olarak kullanan yaklaşık 15 yıllık müşterisiyim. Maaşımı garanti bankasından almakta iken bankanızda bulunan 3 hesabımdan ikisini kapatarak sizin bankanıza taşımak istedim ve bu konuda C** E** isimli personelinizden yardım aldım. Bu işlemleri yaparken bu hesaba 2 adet fatura otomatik ödeme bağladığımı söyledim. Maaşımı da şubeniz den alacağımı belirttim ve hesap işletim ücreti öder miyim diye sordum. Maaşınız buraya yatacaksa zaten işletim ücreti alınmaz dedi ama 07.02.14 tarihinde maaşım yattı 10.02.14' de 50 TL işletim ücreti alındı. Bu durumun düzeltilmesini rica ederim.

Mustafa 76 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Şubat 2014

    Evet mailiniz geldi ama sorunu çözmekten öte. Bu durumda bankanızın müşterileri arasında kalmakta bir yarar görmüyorum. En kısa zamanda kartlarınızı iptal ederek hesabımı da kapatacağım. saygılarımla...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2288499 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön