Yapı Kredi Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Osman T. |

Haziran 2015 ayında maaş müşterisi olduğum bankadan Ocak ayına ait hesap işletim ücreti adı altında 64,50 TL kesinti yapılmış. Durumu fark edip müşteri hizmetlerine yazdım ama kayıt takip sisteminde şikayet kaydımı dahi göremiyorum. Bu yapılan kesintinin tarafıma iade edilmesini, aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvurumu yapacağımı bildiririm.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman T.
  01 Eylül
  10:28

  Göndermiş olduğunuz mailde yazıyor ki;
  - Maaş müşterilerimizin maaş hesaplarından, hesap işletim ücreti alınmaz.
  Ben de diyorum ki bu hesap benim maaş hesabım, bu hesaptan nasıl bu ücreti kesiyorsunuz. Zaten nasıl müşteri hizmetleriniz varsa bir türlü derdimi anlatacak temsilci bağlayamıyorum. Acil dönüş bekliyorum...

 • 25 Ağustos
  14:41

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 25/08/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 25 Ağustos
  11:20

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş