17 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

3 yıl önce eski işimin maaş ödemeleri dolayısıyla Yapı Kredi Bankasında hesap açmıştım. Hesap işletim ücreti alınmıyordu. Aralık ayında bana haber vermeden 50,00 TL hesap işletim ücreti alındığını gördüm. Telefon bankacılığını arayıp duruma itiraz ettiğimde artık bu istisnanın benim hesabım için kaldırıldığını söylediler. Fakat konu hakkında bana bilgi vermediniz, habersiz almanız doğru değil, iadesini talep ediyorum dememe rağmen kabul etmediler.

Asgari ücretin 700-800 TL olduğu bir ülkede 6 ayda bir vadesiz hesaplardan alınan 50,00 TL çok yüksek. 3 yıllık müşterisinden, hiç haber vermeden bu kadar yüksek bedel alan Yapı Kredi'deki hesabımı en kısa sürede kapatıp HGS' mi de iptal edeceğim.

Mesut 53 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2240323 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön