Ahmet A. Teşekkür Mesajı

teşşekkürler. hesap özetimde gördüm. yatırılmış + ibaresi yazmakta saygılar.

Yapı Kredi Bankası Maaş Bankam Kredi Kart Aidatı Alıyor!

Ahmet A. |

Eylül 2014 tarihinden itibaren Yapı Kredi Bankası kredi kartını kullanmaktayım. Maaş aldığımız banka olduğundan, onların isteği ile benimde ihtiyacım olmamasına rağmen, başvuru yapılarak alınmıştır. 1 yılını doldurdum fakat; Eylül ayında ekstrem de 76,00 TL kart aidatı alındığını gördüm.

Banka ile görüştüm, onlarda müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Gerekli konuşmadan sonra kart aidatını iade ettiler. Fakat daha sonrasında tekrardan 60,95 TL kart aidatını hesap ekstreme yansıttılar. (Kasım 2015) Bu hafta içinde 25.11.2015 tarihine kadar ödenmesi gerekmekte. Kredi kartından bir borcum yoktur. Düzenli ödemelerimi yapmaktayım. Kart aidatının son güne kalmadan silinmesi istiyorum...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  26 Kasım
  11:10

  teşşekkürler. hesap özetimde gördüm. yatırılmış + ibaresi yazmakta saygılar.

 • Ahmet A.
  24 Kasım
  08:14

  Bugün tüketici hakem heyetine başvurup. Kart aidatının iadesini talep edeceğim ve kredi kartınızı kullanıma kapattırcam.

 • Ahmet A.
  23 Kasım
  13:54

  yapı kredinin ilgili sayfasına yazdım. bunun yanı sıra müşteri hizmetleri beni arayıp da... iade edeceğiz ibaresi kullansaydı. çok iyi olurdu... . (örnek Türkiye İş Bankası bu hizmeti yaptı ve şu anda kredi kartımı 2 yıldır kullanmaktayım. Ne harcama sözü var ne de otomatik ödeme talimatı istediler. Teşekkürler Türkiye İş bankası,... Kredi kartı taksit olayı ve tüm mağazalarda geçerli olması sebebiyle yapı kredi bankası- word kartı kullanmak ta devam etmek istiyorum. Bilginize. h. aydoğdu

 • 23 Kasım
  10:30

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.