16 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Limit Aşım Bilgisi Vermedi.

Yaptığım bir harcama ile kredi kartı limitimi aşmışım daha önce diğer bankalar ile de yaptığım harcama ile limitimi aştım fakat limit aşım faizi gibi bir şey ile ilk defa karşılaşıyorum. Tabi Yapı Kredi Bankası'nın bir farklılığı olması gerekir diğer bankalardan.

Limitimi aştığım da tarafıma bir bilgi verilmesi veya çekmemesi gerekirdi bende bu şekilde başka banka kredi kartı kullana bilirdim ama Yapı Kredi Bankası yeni bir kazanç kapısı bulmuş görünüyor. Limit aşım ücretinin tarafıma iadesini ve tarafıma bilgi verilmeden limit aşımı olmamasını istiyorum.

Mustafa 1.692 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön