28 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Kuryenet Fiyaskosu!

Bankaların "Kuryenet" adlı ilkel, saçma sapan, yavaş ve sorumsuz çalışan bu firmayla çalışmasına anlam veremiyorum. Bankanın kredi kartını bana getiren saygısız, olan kurye elemanı sözleşme bilgilerini doldurup getirmemi istedi!

Bende doldurdum ve kendisine nüfus cüzdanı bilgilerimin içerisinde yer aldığı dokümanı açık bir şekilde kendisine veremeyeceğimi söyledim, zaten gelmesinin birinci dakikasından itibaren son derece kaba olan eleman birden agresif tavırlarla "Yapı Kredi Bankası'na ait olan kredi kartını "teslim etmiyorum sana kartı" şeklinde söyleyerek bağırıp çağırarak benimle münakaşaya girmeye başladı, güvenlik personelimiz araya girmeseydi neler olacaktı?

Emel 224 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön