21 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası Kullanmadığım Vadesiz Hesaplar Israrla Kapatmıyor.

Yapı Kredi Bankası'nda bulunan ve daha önce maaşlı çalışanı olduğum bir firmanın maaş yatırmak için açtırdığı TR45 *** 69 ve TR79 ***00 hesapların defalarca ıslak imzalı şubeye dilekçe vermeme rağmen kapatılmıyor. Efendim ben zaten sizin kredi kartını kullanıyorum o bana yetiyor ben başka hesap istemiyorum, lütfen daha fazla müşterilerinizi uğraştırmayın.

Hani sizin için müşteri memnuniyeti önemliydi? Ben bu işlemler dolayısıyla sizden memnun değilim. Lütfen bana internet sitemizde ki 'sizin için buradayım' linki göstermeyin, oradan da defalarca ulaştım size , adres olarak sürekli şubeyi gösteriyorsunuz. Oraya da defalarca gittik efendim. Tek yol mahkeme kaldı.

Bahadır 212 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön