12 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Kullanmadığım Karta Ekstre Göndermiş!

Yapı Kredi Bankası'nın maaş müşterisi iken maaş kartı ile yanında gelen kredi kartını yıllardır kullanmamaktayım. Banka ile de artık iş yapmamaktayım. Ortalama 3 yıldır banka ile alakam olmamasına rağmen kredi kartının şifresi bile olmamasına rağmen hiç kullanmadığım halde 53, 56 tl evime ekstre yollamışlar.

Hayır bu neyin parası önce onu bir belirtseniz ve kullanmadığım alakam olmayan hatta kartın yerini bile unuttuğum halde bu neyin ödemesi ne için bu para. Vermediğiniz bir hizmetin kullanmadığım bir hizmetin nasıl olurda ücreti olur. Artık böyle mi para almaya başladı.

Ahmet 94 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön