10 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası Kullanmadığım Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Yapı Kredi Bankasından konut kredisi aldım. Krediyi verirken bir vadesiz mevduat hesabı açtılar. Bir süre sonra konut kredisini yapılandırdım, bu yapılandırmadan dolayı benden 250 TL dosya masrafı aldılar. Benden tahsil edilen bu meblağ için Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuruda bulundum.

Hakem heyeti beni haklı buldu ve bankanın bu meblağı tarafıma ödemesine hükmetti. Kararı bankaya verdim. Birkaç gün sonra banka 250 TL tutarı vadesiz mevduat hesabıma yatırmış, akabinde de ocak-haziran dönemi için 50, haziran-aralık dönemi için 50 olmak üzere toplamda 100 TL hesap işletim ücreti kesmişler. Hiç kullanmadığınız bir hesap için durduk yere 100 TL işletim ücreti tahsil etmek ne kadar adil?

Salih 106 Okunma

Cevaplar

  • Salih 16 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz. bu konu ile ilgili olarak çağrı merkezine şikayetimizi ilettik zaten. ama bir sonuç yok ortada.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, 2163073 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön