08 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kullanmadığım Hesaba Hesap Ücreti Yansıtıyor!

Koçbank Yapı Kredi Bankası'na devredilmeden önce maaş hesabım Koçbank'taydı, devirden sonra vadesiz hesabı hiç kullanmadım. 4 sene önce hiçbir talebim olmamasına rağmen adresime World Kart geldi iptal ettirdim.

2 sene sonra tekrar gönderilen kartı kullanmaya başladım. Ama vadesiz hesapta hiç bir hareket olmadı. Başka bankadan World kart borcuma EFT yaparken yanlışlıkla kredi kartı hesabına değil, vadesiz hesaba aktarmışım.

Sistem hesaptan 100 TL Hesap İşletim Ücreti kesmiş, fark edince çağrıyı aradım itirazımı dile getirdim. 1,5 ay sürede geri dönüş olmadı en sonunda şubeye gittim dilekçe verdim. Ama görevli sonuç alamayacağımı söyledi. Soruyorum bir işçinin kullanmadığı hesaptan 100 TL almak hak mı?

Bayram 88 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2219287 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön