02 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kullanıma Açtırmadığım Karta Puan Borcu Gönderdi!

2012 yılında hiç kullanmadığım, şifre bile oluşturmadığım Taksitçi Karta yıllık aidat kesilmiş ve tekrar iade edilmişti. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım yetkili bayana kartı iptal etmek istediğimi söylediğimde, belki ilerde kartı kullanmak istersiniz,kartı kullanıma açtırmadığınız takdirde ; bu şekilde her yıl ekstre gelir ; fakat aynı şekilde talep edilen ücret geri iade edilir demişti.

Bu yıl tekrardan bir ekstra geldi ve 54.95 TL worldpuan borcu gözükmekteydi, aynı zamanda bu yılın aidatı 60 lira kesilip tekrar iade edilmişti. Bu 54,95 TL geçen yıl kesilen aidatın karşılığı imiş. Mecbur ödemek zorunda bırakıldım. 54,95 TL'nin Yapı Kredi Bankası 'nda bulunan hesabıma iadesini talep ediyorum.

Ayşin 67 Okunma

Cevaplar

  • Ayşin'in Teşekkür Mesajı07 Aralık 2013

    sorun çözüldü

  • Ayşin17 Eylül 2013

    54.95 TL henüz kartıma iade edilmedi. Bilginize!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön