25 Eylül 2014

Yapı Kredi Bankası Kullanılmış Pos Cihazı Verdi.

23.09.2014 tarihinde Kadıköy-Bahariye şubesine gidip Ticari hesap açıp işyerimiz için sıfır Pos cihazı başvurusunda bulunduk. Buraya kadar her şey güzel, kobi portföy 'ü ne bakan U** Bey'le sözleşme imzaladık. Kendisine defalarca sıfır Pos cihazı talebinde bulunduğumuzu belirttik. Ve her defasında merak etmeyin size sıfır cihaz vereceğiz demesine rağmen ertesi gün bize kullanılmış eski cihaz gönderildi.

Diğer bankalarda yaşadığımız Pos cihazı arıza sıkıntısını bunda yaşamamak için böyle bir talepte bulunduk. Bizim kızdığımız konu sözleşme yapılana kadar söz verilen şeylerin daha sonradan yerine getirilmemesi ve akabinde sözleşmemizi iptal ettirdik. Yapı Kredi Bankası'nın bu tutumunu hiç yakıştıramadık.

Meric 661 Okunma

Cevaplar

  • Meric30 Eylül 2014

    Çok ciddiyetsiz bir banka. Bırakın tercih etmeyi önünden bile geçmem.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön