08 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kullanılmayan Hesaba İşletim Ücreti!

2003 yılından beri yapı kredi müşterisiyim. Son yıllarda hesabımı kullanmıyorum. Geçen hafta çalıştığım bir firmadan gelen havale hesabıma geçtikten sonra temmuz/aralık 2012 dönemi için 50 tl. hesap işletim ücreti kesildiğini üzülerek gördüm. Söz konusu dönemde tek bir yapılmış işlem olmamasına rağmen bunu benim hesabımdan almışlar.

Uzun zamandır ben bankaya gidip hesap cüzdanı işlettiğimi hatırlamıyorum, günümüzde bu işleri internet üzerinden çok rahat halledebiliyoruz, dolayısı ile bankaya ne kırtasiye, nede memuru meşgul etme gibi durumumuzda olmuyor. Bu meblağı neye göre belirliyorlar bilmiyorum. İtiraz için dilekçe doldurup şubeye verdim. Umarım banka mağduriyetimizi giderir.

Lütfü 36 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1731334 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön