Yapı Kredi Bankası Kredili Mevduat Hesabı Başvurusunda Kolaylık Sağlanmıyor!

Abdullah G. |

Su an dahi müşterisi olduğum Yapı Kredi Bankası'nda 4 yıl önce kredi ödenmesi sorunu ile borçlandım ödemelerimi sonrasında ödedim ve bu ödemeler 3 yıl önce tamamıyla kapatıldı. Şu anda maaşlı müşterisiyim fakat ve kredi kartı ne de kredili mevduat hesabı başvurusunda hiçbir kolaylık sağlanmıyor. Ben bu bankanın maaşlı müşterisiyim benim gibi çalışan çoğu arkadaşımda da aynı sorun var daha önceden ödemelerde sıkıntı oldu diye sürekli olacak anlamına gelmiyor. Bu konuda desteğinizi bekliyoruz ve çözüme kavuşması sizler içinde bizim içinde iyi bir sonuç olacaktır.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah G.
  10 Ekim
  20:56

  Yaklaşık 1 ay önce esnek hesap başvurusunda yaşadığım sorunu dile getirdim banka geri dönüş yapılacağını bildirdi fakat Bi sonuç yok sigortalı çalışanım 3 yıl önce olan gecikmeden dolayı esnek hesap başvurum red onayı alıyor Türkiye'nin koklu firmalarından birinde çalışmaktayım buna rağmen Bi dönüş sağlanmadı anlaşılan yapı kredi bankasıyla sadece maaş için çalışacağım böyle giderse şirketimde bu sorunu bildireceğim

 • 28 Eylül
  13:41

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.