Yapı Kredi Bankası Kredi Vermek İçin Sürekli Beni Rahatsız Ediyor.

Ramzan Onur B. |

Yapı Kredi Bankası'nın maaş müşterisiyim. Bu yüzden bu bankayı burada şikayet etmek istemedim. Son günlerde 9-10 kez kredi teklifi için aradılar her görüşmemde istemediğimi daha önceden de bu yüzden arandığımı ve bir daha aramamalarını istedim. Son görüşmemde banka tarafından bir daha aranmak istemediğimi ve ihtiyacım olduğunda kendim aramak istediğimi söyledim ve talebiniz işleme alınacaktır dendi.

Fakat 3 kez daha arandım. Telefonumu açmadım ve son aramalarında başka bir görüşme yaparken aradılar ısrarla aramayı kesmediler. Telefonun uyarı sesinden rahatsız olarak meşgule atmak istedim ve istemeyerek görüştüğüm şahsın telefonu yüzüne kapattım.

Yapı Kredi Bankası! Aramayın, beni son derece rahatsız ediyorsunuz. Buradan size şikayetim ulaştığında da bu konuyla ilgili de aramayın. Aramazsanız şikayetimi dikkate almış olursunuz. Ayrıca krediye ihtiyacım olsa telefon başında kredi çekecek değilim.

Etiketler :

Reklam Telefon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  13:29

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.