21 Aralık 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Taksitimden Kart Aidatı Kesmişler!

Her zaman olduğu gibi banka ATM'sinden kredi taksitimi yatırmaya çalıştım. Ama sistem ödeme kabul etmeyerek her denememde kartı verdi. Bende nasıl olsa otomatik olarak hesaptan alınıyor diye parayı hesaba yatırdım. Daha sonra telefonuma bir mesaj geldi, borcum olduğuna dair.

İnternet bankacılığımdan hesap hareketlerime baktığımda, kredi taksitim için hesaba yatırdığım paradan aynı gün hem Ocak-Haziran hem de Temmuz-Aralık dönemlerine ait kart aidatı kesmişler toplamda 106 TL. Haliyle kredime yatan tutar eksik kaldı. Kredi kartımı kapatmıştım, banka kartımı da kredimi yatırırım diye tutuyordum, kullanmıyordum bile. Acil olarak kart aidatlarının kredime aktarılmasını istiyorum!

Nermin 40 Okunma

Cevaplar

  • Nermin21 Aralık 2015

    Cevap mı bu?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön