11 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis ve Değerlendirme Ücreti Kesintisi!

Şirketimizin vadesiz TL Hesabından 28-12-2012 tarihinde 393,75 TL ve 29-03-2013 tarihinde 105 TL olmak üzere toplam 498,75 TL Kredi Tahsis ve Değerlendirme adı altında kesinti yapılmıştır. Şirketimiz, Yapı Kredi Bankasından herhangi bir kredi talebinde bulunmadığı halde bilgimiz ve rızamız dışında banka tarafından Kredi Tahsis ve Değerlendirme adı altında kesinti yapılmasını asla kabul etmiyoruz.Söz konusu kesintinin iade edilmemesi halinde, her türlü haklarımız saklı kalmak kaydıyla yasal yollara başvurulacaktır.

Fahrettin 80 Okunma

Cevaplar

  • Fahrettin22 Nisan 2013

    Yapı Kredi'nin gönderdiği mailde hiçbir haklı gerekçe göstermeden "bankamız uygulaması gereği kendisine belli bir nakit ya da gayrinakit limit tesis edilmiş olan müşterilerimizden “kredi değerlendirme, tahsis ve istihbarat komisyonu” adı altında ve sadece 3 aylık devrelerde alınmakta olduğunu bildirmek isteriz " diye cevaplandırmaktadır. Bu haksız ve keyfi uygulamaları kabul etmemiz mümkün değildir ve Banka ile ilgili gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı bildiririz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1737721 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön