30 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası “Kredi Tahsis ve Değerlendirme” Ücreti Adı Altında Haksız Kesinti!

Tüm ticari işlemlerimde kullandığım yapıkredi bankası samsun buğday pazarı şubesinde bulunan ticari hesabımdan kullanmış olduğum ek hesap (iptal edilmesi için 5-6 kez talepte bulundum. Ama bir türlü iptal ettiremedim.) 1000tl. Ve ticari kredikartı 3000tl olmak üzere toplam 4000 tl karşılığında haksız yere 393 tl kredi tahsis ve değerlendirme ücreti kesilmiştir. Şube müdürü ve müşteri yetkilisiyle görüştüğümde banka politikası gereği olduğunu ve almak zorunda olduklarını tarafıma ilettiler. Bu konuda beni bilgilendirmeden bu kesintinin yapılması tam bir fiyaskodur.

Adnan 192 Okunma

Cevaplar

  • Adnan08 Nisan 2013

    kopyala yapıştır cevabınız için teşekkür edemeyecegim kusura bakmayın.isterdimki müşteri temsilciniz bana dönsün birde onun tarafından cevap verilsiniz.en azından ilgilenildiğini anlardım.cevabınız ve ilgili dilekçelerle birlikte bugün samsun tüketici hakem heyetine başvurmuş bulunuyorum.bilgilerinize.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1715221 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön