01 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis ve Değerlendirme Ücreti!

Yapı Kredi Bankasının pos cihazını iş yerimde kullanıyorum. Pos cihazıma bağlı hesaba 5000 TL kredi limiti tanımlanmış. Bugün incelediğimde hesabımdan 26 Eylül tarihinde 375 TL kredi tahsis ve değerlendirme ücreti kesildiğini gördüm.

Banka yetkilim 1 aylık izinde olduğu için konuyla ilgili başka bir yetkili ile görüştüm. Kullanmasam da hesabımdan 3 ayda 1 375 TL kesinti olacağını söylediler. Yapı Kredi Bankasına attığım e-mail'e cevap olarak ise bunu anlayışla karşılamamı beklediklerini belirtmişler. Asla böyle birşey söz konusu olamaz. Bu paranın kesintisini kabul etmiyorum ve derhal iadesini talep ediyorum. Hiç bir kredinin yıllık faizi bile bu kadar yüksek değildir.

Burak 116 Okunma

Cevaplar

 • Burak11 Kasım 2013

  Halen bir dönüş yok. Şok içindeyim gerçekten. Yokmuşuz gibi ve değersiz bir olguymuşuz gibi davranıyorsunuz bize.

 • Burak05 Ekim 2013

  Tamamen yetersiz bir hizmet aldım.

 • Burak01 Ekim 2013

  Daha önce aldığım cevabın aynısını aldım. Söz konusu durumu anlayışla karşılamam isteniyor. Karşılamıyorum gereken neyse yapacağım. Yılda 1500 TL kesinti yapılması anlayışla karşılanacak bir durum değildir.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, 2039778 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön