Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis ve Değerlendirme Ücreti!

Burak İ. |

Yapı Kredi Bankasının pos cihazını iş yerimde kullanıyorum. Pos cihazıma bağlı hesaba 5000 TL kredi limiti tanımlanmış. Bugün incelediğimde hesabımdan 26 Eylül tarihinde 375 TL kredi tahsis ve değerlendirme ücreti kesildiğini gördüm.

Banka yetkilim 1 aylık izinde olduğu için konuyla ilgili başka bir yetkili ile görüştüm. Kullanmasam da hesabımdan 3 ayda 1 375 TL kesinti olacağını söylediler. Yapı Kredi Bankasına attığım e-mail'e cevap olarak ise bunu anlayışla karşılamamı beklediklerini belirtmişler. Asla böyle birşey söz konusu olamaz. Bu paranın kesintisini kabul etmiyorum ve derhal iadesini talep ediyorum. Hiç bir kredinin yıllık faizi bile bu kadar yüksek değildir.

Etiketler :

Pos Komisyon Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak İ.
  11 Kasım
  01:18

  Halen bir dönüş yok. Şok içindeyim gerçekten. Yokmuşuz gibi ve değersiz bir olguymuşuz gibi davranıyorsunuz bize.

 • Burak İ.
  05 Ekim
  11:02

  Tamamen yetersiz bir hizmet aldım.

 • Burak İ.
  01 Ekim
  12:13

  Daha önce aldığım cevabın aynısını aldım. Söz konusu durumu anlayışla karşılamam isteniyor. Karşılamıyorum gereken neyse yapacağım. Yılda 1500 TL kesinti yapılması anlayışla karşılanacak bir durum değildir.

 • 01 Ekim
  12:09

  Sayın Yetkili,

  2039778 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.