13 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis ve Değerlendirme Ücreti!

Kredi kullanmadığım halde benim ticari hesabımdan kredi tahsis ve değerlendirme adına 3er ay arayla toplamda 341,25 tl gibi bir ücret yansıtıldı. Benden neden bu para kesiliyor anlamış değilim bu şartlarda çek defteri, ticari hesap ve bireyselde dahil olmak üzere bütün kredi kartlarımı iptal edeceğim. Kredi tahsis ve değerlendirme diğer bankalar için sadece ticari kredi kullananlardan alındığını biliyorum ancak Yapı Kredi bankası kredi kullanmadan bu parayı neye karşılık istiyor? lütfen para iadesi yapın yada bütün hesaplarımı iptal edin.

Özcan 46 Okunma

Cevaplar

  • Özcan22 Ekim 2016

    Evet sagolun bende artık sizinle calismayarak tepkimi gosteriyorum. Anlayisla karsilamaniz dilegi ile...

  • Özcan21 Mayıs 2013

    Sayın Yapı Kredi yetkilisi malesef mail atmanız yeterli olmuyor. Insanların mağduriyetini kaldırmaya çalışmak yerine bilgilendirme maili atmak çok gereksiz. maili paylaşıyorumki bankanızın müşterilerine verdiği önem rahatlıkla anlaşılsın. En yakın zamanda hesaplarımı taşıyacagım. "Sayın ÖZCAN YILDIZ, Yapı Kredi web sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Eleştiri, görüş ve önerileriniz bankamız hizmet kalitesinin arttırılmasına önemli katkılar sağlamakta olup, öncelikle paylaşımlarınız ve bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle teşekkür ederiz. Bu vesileyle, yazınıza konu olan tutarın bankamız uygulaması gereği kendisine belli bir nakit ya da gayrinakit limit tesis edilmiş olan müşterilerimizden “kredi değerlendirme, tahsis ve istihbarat komisyonu” adı altında ve sadece 3 aylık devrelerde alınmakta olduğunu bildirmek isteriz. Sözkonusu bankamız uygulamasını anlayışla karşılamanız umuduyla bilgi edinmenizi rica ederiz. Her türlü öneri, soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi ve iyi ilişkilerimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş."

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1792852 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön