07 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis Ve Değerlendirme Adı Altında Kesilen Ücret!

Yapı kredi bankası birisi 2005 tarihinden itibaren diğeri de 2008 tarihinden itibaren iki ticari hesabımdan her üç ayda bir ortalama 250-300 tl arasında değişen tutarlarda kredi tahsis ve değerlendirme adı altında ücret kesmiş buda yaklaşık bu sürelerde 15,000 tl nin üzerinde bir tutara tekabül ediyor.

Yaptığım araştırmada diğer çalıştığım 11 bankanın bu şekilde bir ücreti hiç bir zaman kesmediğini gördüm. Bu kesintinin tarafıma iadesini istiyorum. Çünkü hesabımdan zaten her ay pos ücreti, kredi faizi, hesap işletim ücreti vb. birçok farklı kalemde ücretler kesilmiştir.

Bunu şube müdürü ile görüştüğümde hatta beni kredilerimi kapatmakla tehdit edip şantaj yapmıştır. Kredimi kapattım bende.

Ahmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 16 Mayıs 2013

    Değerli yapı kredi yetkilisi şu ana kadar tarafıma ulaşan bir msj veya değerlendirme bulunmamaktadır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1784242 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön