20 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis Ücreti Alıyor.

Yapı Kredi Bankası Konak şubesinin kurumsal müşterisiyim. Firmamın ismi Deniz Bilişim (Turkcell iletişim merkezi) şubenin 3-4 sene önce teklifiyle küçük bir miktar kredi tahsisine kullanmadığım halde her 3 ayda bir kredi tahsis ücreti adı altında 500 TL hesabımdan sorma ver parası gibi rakam kesiliyor. Ve hemen hemen hiç kredi kullanmadım. Her itirazımda yarısını iade ediyorlar. Kapatırsan eğer önceki iadeleri de keseriz diye tehdit altında bırakıyorlar. Anlayacağınız kapattırmamak için her şey yapılıyor. Kaldı ki bu krediyi açarken böyle bir şey olacağını her 3 ayda bir kesileceği bilgisi kesinlikle bildirilmedi. Kesintilerin iade edilmesini istiyorum.

Engin 236 Okunma

Cevaplar

  • Engin19 Mart 2015

    Merhaba, konu ile ilgili YKB den kimse dönüş yapmadı. Saha bu yazımın özerine aralık ayında tekrar 500 TL alındı. Ve 19 Mart tarihinde tekrar 787 TL alındı. Açmış olduğunuz kredi hesapları ile ilgili defalarca yazılı dilekçe vermeme rağmen hiçbir şekilde dönüş olmadı. Bugün tekrar kapatılması için dilekçe verdim. Ve kesmiş olduğunuz rakamı iade edilmesi konusunda tekrar görüştüm. Fakat o kadar beceriksiz ki şube ve banka bakalım ne olacak.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön