31 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis Değerlendirme Ücreti Kesti.

10 yıldır YKB müşterisiyim, bundan 3 yıl önce tüm hesaplarımın kapatılmasını istedim. Çünkü hesaplarımdan masraf adı altında, yüksek paralar çekildiğini fark ettim. Fakat beni bankadan arayan bir bayan (N*** K***) ''bundan sonra her türlü probleminizi benimle halledebilirsiniz, haberiniz olmadan hiç bir masraf almayacağız, hesap açmayacağız'' diyerek beni kandırdı.

Bende tüm masraflarını ödeyerek bir kredi kullandım. Fakat geçen hafta onayım olmadan adıma açık hesap açıldığını ve ''Kredi tahsis değerlendirme'' adı altında tekrar 393 TL borçlandırıldığımı öğrendim. Nilüfer Karagöz şimdi konu beni ilgilendirmez diyor.. Tüketici hakem heyetine gitmeden buradan paylaşıyorum.

A. 100 Okunma

Cevaplar

  • A. 03 Şubat 2014

    Bana verdiğiniz cevap cevapmı? Ben kandırıldım, haberim olmadan adıma açık hesap açmışşınız, paramı iade edin diyorum, siz parayı senden alacağız bize bulaşmasaydın diyorsunuz, sizinle olan tüm irtibatımı keseceğim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2268288 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön