25 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Ödemesi İçin Fazla Çekim Yapılmış Para.

Bankanızdan almış olduğum kredinin ödemeleri birkaç ay aksayınca takibe alındı ve avukat aylığımdan kesilmesi gerektiğini ama aynı zamanda elden ödeme yapmamız gerektiğini de söyledi ve ben yaklaşık 9.000 TL'yi bu şekilde bitirdim.

Sonrasında ödeme bittiği halde benim yaklaşık aylığımdan 2 ay süre daha ücret kesildi avukatı aramama rağmen ulaşamadım ve adresinden ulaştım. Oraya direk olarak görüşmeye gittiğimde hemen yardımcı olundu evet dosyanız kapanmış nasıl kesilebilir hala diyerek kontrol sağladıklarında yaklaşık 379.00 TL gibi ücretin benden fazla alındığını bununla ilgili hesap numaramı aldılar ve 3 aydır hala ses yok, lütfen yardımcı olun.

Sevim 2.375 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön