Yapı Kredi Bankası Kredi Ödemesi!

Serhat A. |

Babam 21/03/2015 tarihinde vefat etmiştir. Babam Yapı Kredi Bankası İzmit Şubesinden konut kredisi ve Yapı Kredi Bankası Bekirpaşa Şubesinden ihtiyaç kredisi kullanmış olup kredilerin tamamının hayat sigortası vardır. Her ne kadar bankalara kredilerin hayat sigortası kapsamında kapatılması için başvuru yapmışsak da banka sürekli farklı evraklar isteyerek işlem yapmadığı gibi babamın son yatan ve SGK' ya iade edilecek maaşından da durumu bildirip sigorta işlemlerini başlattığımız halde kredi taksiti çekmiş olu olup bizi mağdur etmişlerdir. Durumu her ne kadar dilekçe ile onayımızı almadan taksiti çeken şube ve genel merkeze bildirsem de beni muhatap alıp' ta bilgi veren olmadı.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat A.
  13 Mayıs
  09:10

  Sosyal medyada size yazsak ne olur ben tebligat ile yazdığım dilekçemden sonuç alamadım kaldı ki internetten yazmayla alayım.

 • 06 Mayıs
  09:04

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş