16 Eylül 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Ödememi Almadı!

Yapı Kredi Bankası'ndan annemin adına ihtiyaç kredisi kullandık. 2. taksitten itibaren bir miktar ara ödeme yapmak üzere ilgili şubeye başvurdum fakat kredi sahibi olmadan ödememi almadılar. Halbuki başka bankalardan bu şekilde işlem yapmıştık. Ertesi gün daha yakın bir şubeye tekrar kredi sahibi ile başvurduk ama orada da şube farklı diye ödeme alınmadı.

Devamında da kendi şubemize gittik, orada ise internet şubesinden ödediğimiz halde taksit tarihinden 2 gün sonra ödeme yapabileceğimizi söylediler. Taksiti vadesinde 10 gün önce faiziyle birlikte ödediğim halde karşılaştığım durum bu.

Yakamızı kurtarabilirsek bir daha ilgili banka ile çalışmayı düşünmüyoruz üç kuruş fazla almak için midir nedir, her işlem zorlukla yapılıyor. Bu şikayetlerimizi her platformda dile getireceğiz.

Orhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Orhan17 Eylül 2016

    Mağdur olan ve paramızla rezil olan biziz. Siz bize ulaşın bir zahmet.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön