Yapı Kredi Bankası Kredi Ödemelerimi İnternet Şubesinden Yapamıyorum!

Samet T. |

12. ay vadeli kredimi internet şubesinden 11.12.2015 tarihi itibari ile ödeyemiyorum. Online müşteri hizmetlerine sorduğumda artık internetten ödeyemeyeceğimi, internetten sadece günü geldiğinde ödeme yapabileceğimi, birkaç gün erken ödeme yapmak istersem şubeye gitmem gerektiğini söylediler.

İçinde bulunduğum ayın kredisini 3-5 gün erken ödeyememek garip, erken ödeme yapıldığında 50krş gibi indirim yapıyorlar, sanırım her taraf bitti şimdi bu kadar ince düşünmeye başladılar.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet T.
  22 Aralık
  08:53

  Ben size yazdım da telefon ile de görüştüm yukarıda yazdığım cevabı aldım daha başka nerelere yazmam gerekiyor (kayıtlarınızdan yazışma ve telefon görüşmelerini teyit edebilirsiniz). Uygulamalarınızdan kaynaklanan memnuyetsiz olmuş insanları kendi içinizde oradan oraya paslayarak bezdirmek, tabi bu da bir politika ama YKB'nin uygulamaması gereken bir politika olduğunu düşünüyorum. Yapı Kredi Bankası 0,50 kr. için bunu yapmamalı.

 • 11 Aralık
  15:41

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.