15 Aralık 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Ödeme Günü!

Bankanızdan almış olduğum Tüketici Kredimin ödeme vadesi her ayın 22'sidir. Bankanızın İnternet şubesinden 10 ile 21 arası ödemeye kalktığım zaman vadesinden önce ödeyemezsiniz uyarısı almaktayım. Bana kredi alırken son ödeme tarihi belirleniyor, ödeyeceğim günü değil.

Buna karışmaları hakkını kimden alıyorsunuz, ben bankanız yüzünüzden mağdur oluyorum, kendime göre bir ödeme planım var. İnternet sisteminizden bu sorunun düzeltilmesini istiyorum.

Koray 43 Okunma

Cevaplar

  • Koray18 Aralık 2015

    Sn. İlgili İnternet sitenizde canlı müşteri destek hattı resmi çözüm kanalınız değil mi? Şikayetimi oradan bildirdim fakat herhangi bir çözüme kavuşturamadım. Ben diyorum ki kredimi günü gelmeden ödemek istiyorum, siz diyorsunuz ki hayır ödeyemessin... Dünyanın hiçbir yerinde ve firmasında böyle bir uygulama görmedim, sizden ricam bu olumsuzluğu ivedi şekilde düzeltmenizdir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön