19 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Masrafları Dekontu Alamıyorum.

2006 Mart ayında konut kredisi kullandım. 2012 yılında kredinin tamamını kapattım. Kredi dosya masraflarını tüketici hakem heyetine başvurmak için lazım olan dosya masraflarını belirten dekontu 4 aydır alamıyorum. Bu nasıl banka? Alacağını gece yarıların da arayarak isteyen bu banka vereceği bir dekontu 4 aydır vermiyor. BDDK'ya ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Dilekçe faxlamama rağmen cevap bile vermediler.

Nuri 284 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 20/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön