02 Mart 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kullandırma....

Yapı Kredi Bankası'nın maaş müşterisiyim. Bağlı olduğum bankanın bireysel yönetici ile telefon ile görüşmelerimin sonucunda %1,36 faiz olarak kredi kullandıracağını söylemesine rağmen %1.42' den kredi hesaplanmıştır ve prosedürleri imzalarken de 1.42 neden yazdığını sorduğumda sistemden düzeltilecektir bu bir tekliftir demesine rağmen herhangi bir düzeltilme yapılmamış olup iletişim kurduğum bayan ile görüşmelerim sonucu bir yerden çağrı bekliyorum, karışıklık neden diye araştırıyorum demesine rağmen herhangi bir dönüş olmadı.

Müşteri temsilcileri ile şikayet kaydı oluşturdum herhangi bir dönüşte olmadı. Ben işin üçünde beşinde değilim sadece kandırılma olmasından şikayetçiyim. Ben banka temsilcisinin sözüne güvendiğim için bu duruma geldik. Bu bir Yapı Kredi Bankası ayıbıdır. Personelinizi koruyup bu bir dalgınlık söz konusu cevabı bile olamaz.

Müge 90 Okunma

Cevaplar

  • Müge04 Mart 2016

    Veritabanınızda şikayetim var herhangi bir çözümede ulaşmış değildir. Eğer elimde şubelerin ses kayıtları olmuş olsaydı gerekli mercilere şikayet edecektim. Sadece şu an sanaldan bu olayı gerçekleştirebiliyorum ve araştırıyorumda bu olayı başka boyuta taşımayı müşteri kandırıp sonra bu olayı bana nasıl çevirebildiniz ona da şaşırmamak elde değil. Dediğim gibi üçün beşin peşinde değilim burada aptal yerine konmak zoruna gidiyor insanın.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mart 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön